Online Mod Lijst
Gemeenschapsfilter:
Rang Stamnaam Rondes Reddingen Kaas Aantal Eerste Kaas Kaas Ratio Reddings Ratio Eerste Kaas Ratio Leden
1Old Guys13.362.81812.770.4646.426.3562.200.73248,091%95,567%16,469%58
2I keep my promises kid3.813.1415.844.3342.025.902883.58553,130%153,268%23,172%13
3Astronomia3.868.4195.027.9071.971.317802.16650,959%129,973%20,736%13
4E N l G M A15.345.44012.093.2416.962.3612.365.70245,371%78,807%15,416%84
5Doomsayer4.018.7635.620.7022.098.139918.15052,209%139,862%22,847%19
6ManiacsArmys5.570.8434.497.1312.471.619859.40344,367%80,726%15,427%28
7Karanlik ve soguk dusunceler5.869.6834.637.8422.484.341816.96942,325%79,014%13,919%29
8The Way I Am3.100.3202.156.0271.521.915459.97349,089%69,542%14,836%11
9The Diamond Micehood18.464.94612.850.1448.829.3951.858.09847,817%69,592%10,063%190
10XXXXXXXXXXXX17.257.93710.122.1037.569.3611.742.50443,860%58,652%10,097%149
11<ROEDORES>9.371.1064.579.1603.514.6441.308.73637,505%48,865%13,966%62
12evil god2.258.4593.138.7591.090.169508.16748,271%138,978%22,501%19
13Prosperidade5.460.4033.699.8652.326.650661.63642,610%67,758%12,117%36
14<R>1.583.1632.322.329922.115399.78658,245%146,689%25,252%14
15They ain't never did me like that7.246.2243.837.1953.111.962746.02342,946%52,954%10,295%46
16ke prity1.322.0361.182.091621.047222.88346,977%89,414%16,859%5
17It's too late to apologize1.737.0251.835.789774.192325.56144,570%105,686%18,742%10
18Cerulean12.671.2686.603.7895.358.8481.104.06342,291%52,116%8,713%121
19Kalash2.633.2902.540.5071.185.096557.65545,004%96,477%21,177%23
20Glory Boyz1.590.6901.629.780763.882272.71048,022%102,457%17,144%10
21Y E L L O W6.398.8543.698.5722.584.706724.88440,393%57,801%11,328%50
22Save my soul1.144.4851.880.036602.693278.36552,661%164,269%24,322%11
23Sadness x1.126.9981.307.717555.993165.65449,334%116,035%14,699%6
24Kittens with Lazers12.112.4147.721.4035.642.8711.023.89546,588%63,748%8,453%113
25Pulchritude1.406.1341.322.498614.218239.38243,681%94,052%17,024%8
26I can't stop drinking4.919.0383.275.2622.219.592541.96645,123%66,583%11,018%38
27Oldschool17.301.03510.332.0817.062.6231.997.45140,822%59,719%11,545%204
28The Furry Revolution7.960.4035.283.5033.622.832772.00745,511%66,372%9,698%81
29the shawshank redemption5.552.2332.819.4812.104.278760.32637,900%50,781%13,694%41
30Gingers3.301.3573.203.8071.477.633397.38644,758%97,045%12,037%33
31Corrosive2.847.2772.326.5861.353.794440.80847,547%81,713%15,482%24
32Desculpa3.230.9891.393.0531.345.318567.72141,638%43,115%17,571%18
33Rap cerva erva e muita larica1.348.3081.184.982684.567150.32050,772%87,887%11,149%7
34Make Transformice Great Again1.172.793815.094520.760224.25944,403%69,500%19,122%5
35Tabac4.193.6232.937.5431.836.710494.46543,798%70,048%11,791%38
36At Least We Tried15.411.0578.235.7666.658.8631.237.22343,208%53,441%8,028%216
37heavenly killers1.028.5071.416.307539.717260.50852,476%137,705%25,329%11
38Not Like The Others4.342.3612.617.2051.879.683483.47143,287%60,272%11,134%35
39Doce Liberdade1.855.5321.337.060788.204297.79342,479%72,058%16,049%11
40Wasting Moonlight2.112.3211.415.860865.764269.06640,986%67,029%12,738%13
41all these bitches flows is my mini-me1.279.2021.106.319543.647182.52442,499%86,485%14,269%7
42Turnaround4.673.9962.530.1951.846.827555.11239,513%54,133%11,877%38
43stay away from me1.486.4701.177.233670.669194.44545,118%79,197%13,081%9
44O Boticario2.823.0612.792.3481.349.878412.53547,816%98,912%14,613%31
45Heddybitsh2.328.3411.462.351870.228235.10437,376%62,807%10,098%14
46Killagoons4.353.8482.185.2701.567.156499.44735,995%50,192%11,471%34
47Sem falsidade2.833.2061.949.4991.110.243355.65439,187%68,809%12,553%24
48Clandesteam6.288.8874.692.9012.834.730841.23945,075%74,622%13,377%75
49SOLO CLUB FASHION1.542.6441.129.133661.491199.19042,880%73,195%12,912%10
50S I N N E R S2.743.0081.919.9921.316.345301.04147,989%69,996%10,975%26
51Too Cute to Be Real8.315.7044.942.2283.663.669657.91344,057%59,433%7,912%99
52Stricken Boyz3.497.8512.026.3671.448.935344.79241,424%57,932%9,857%32
53Brigada3.288.2201.733.0211.297.775366.58039,467%52,704%11,148%27
54free'hug2.006.2901.131.540769.483285.75938,354%56,400%14,243%14
55[LLNN]6.308.5023.591.8522.545.603757.63040,352%56,937%12,010%80
56Psycho Paradise5.172.6903.375.3282.244.862588.74143,398%65,253%11,382%58
57Sei la1.514.362862.159681.917185.52645,030%56,932%12,251%10
58Three Feathers10.395.4145.464.1034.477.900634.78543,076%52,563%6,106%159
59Hotel Jequitimar8.413.3393.644.7503.000.831519.48035,668%43,321%6,174%85
60Republic of Thieves5.210.5573.512.9872.529.481481.13148,545%67,421%9,234%81
61EPM4.418.9583.136.9622.058.437451.40146,582%70,989%10,215%52
62Powermaus788.037909.221367.196146.44046,596%115,378%18,583%8
63Feel Free6.488.2493.718.3882.861.138535.21344,097%57,310%8,249%82
64debochado893.967992.888420.102150.69646,993%111,065%16,857%9
65Odyssey6.023.9132.527.3932.635.559798.48543,752%41,956%13,255%85
66Baseada em fatos reais1.429.525831.817612.258194.60342,830%58,188%13,613%11
67You rock my socks1.347.638833.346674.121150.61450,022%61,838%11,176%10
68BLVCK SQUAD7.420.8303.274.3962.756.064660.15437,140%44,124%8,896%114
69ate o subway tem 15cm e voce nao1.494.8731.097.672598.429125.87440,032%73,429%8,420%11
70Gannancyst2.106.374915.146826.519316.79739,239%43,447%15,040%16
71love everything2.879.7941.430.4281.081.402329.09837,551%49,671%11,428%28
72Undead''17.994.3586.269.3016.760.5231.272.35137,570%34,840%7,071%341
73Sahara'3.744.6611.849.4331.495.524369.60339,938%49,389%9,870%44
74Let me hold you10.534.6105.505.2343.846.9061.052.90836,517%52,259%9,995%249
75The Last'Hope2.791.6501.804.7131.185.196278.25942,455%64,647%9,968%35
76Just The Way2.062.9791.343.788746.492232.98236,185%65,138%11,294%21
77Hnngghh10.842.0306.213.2714.764.817573.19843,948%57,307%5,287%195
78Negativity1.166.106758.749455.933158.95239,099%65,067%13,631%9
79Brothers1.237.197835.409545.004165.84144,052%67,524%13,405%11
80Amigazozzzzzzz1.540.4621.235.754778.295218.94250,524%80,220%14,213%15
81Mice de Swiss6.276.5453.123.8282.581.919383.46741,136%49,770%6,110%88
82desprezivel767.586683.710327.044137.07742,607%89,073%17,858%7
83Daddy's Lil Monster1.795.1581.207.131771.494247.06042,976%67,244%13,763%20
84Le Moulin Rouge2.327.6621.360.352979.707172.78042,090%58,443%7,423%19
85Live while it's time6.603.8701.236.3162.295.851961.54234,765%18,721%14,560%57
86Fuck My Feelings905.396554.803398.069150.48743,966%61,277%16,621%6
87Respect my authority5.430.3122.056.3231.853.142454.20834,126%37,868%8,364%63
88I have no tribe6.483.1053.608.5312.884.719363.62144,496%55,661%5,609%87
89Blacked1.349.129807.051540.422153.69540,057%59,820%11,392%11
90My dreams are bigger than my fears8.845.5193.279.3473.040.854829.53334,377%37,074%9,378%148
91Blackstage1.936.6081.001.332752.176202.60038,840%51,706%10,462%17
92Enigma Forever1.217.359873.506527.243143.34743,310%71,754%11,775%10
93Pizza Corp3.328.6842.009.8021.433.487308.73243,065%60,378%9,275%39
94It's time To stop985.405595.752555.08084.68256,330%60,458%8,594%7
95EDM Tribe2.885.9531.576.8981.149.262276.16439,823%54,641%9,569%37
96kendini idareli harca765.468488.840289.755109.10737,853%63,862%14,254%5
97Djonga1.735.914706.257738.178170.56942,524%40,685%9,826%12
98Ta favoravel'846.371605.326379.746120.86844,868%71,520%14,281%7
99Save victory3.730.2331.485.7561.278.698452.15634,279%39,830%12,121%44
100I-N-C-O-G-N-I-T-O5.197.2951.737.4481.813.274470.06134,889%33,430%9,044%59